Kontakti

Ime in priimek delovno mesto elektronska pošta
Sabina Lidjan  psiholog,  učitelj DSP sabina.lidjan@guest.arnes.si
Mojca Lapanja logoped, specialni pedagog lapanja.mojca@guest.arnes.si
Marja Šifrer Vehar pedagog,  učitelj DSP marja.sifrer-vehar@guest.arnes.si
Nada Božič socialni pedagog, učitelj DSP nada.bozic@guest.arnes.si
Nina Ozebek učitelj DSP nina.ozebek@guest.arnes.si
Karmen Grobin učitelj DSP karmen.grobin@guest.arnes.si
Tamara Ortar Učitelj DSP tamara.ortar@guest.arnes.si