Dnevi odprtih vrat 2023/24

Dan odprtih vrat Škofijske gimnazije Vipava

Dan odprtih vrat Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina

Dan odprtih vrat Srednje šole Izola

Dan odprtih vrat Srednje vzgojiteljske šole, gimnazije in umetniške gimnazije Ljubljana

vabilo DOV SVSGUGL november in december 2023

Srednja šola tehniških strok Ljubljana

Brosura-SSTS-Siska

E-predstavitev programov Srednje šole za oblikovanje in fotografijo Ljubljana

6. 12. 2023 ob 17. uri

Dan odprtih vrat Srednje zdravstvene šole Ljubljana

Vabilo_-DAN-ODPRTIH-VRAT

Postani dijak GJV za en dan

Na Gimnaziji Jurija Vege vabimo devetošolce/ke, da postanete naši/e dijaki/inje za 1 dan in tako doživite delček srednješolskega življenja, ki te čaka, če se vpišeš na našo šolo.

Te zanima, kako izgleda šola od znotraj in kakšen je utrip dogajanja v njej? Bi rad/a spoznala obstoječe dijake in dobil/a njihove najpomembnejše nasvete glede šolskih in obšolskih dejavnosti? Želiš spoznati način poučevanja v srednji šoli? Že razmišljaš, da bi se vpisal/a k nam, ampak bi se rad/a pred vpisom še prepričala, če je to prava odločitev?

Če so tvoji odgovori na zgornja vprašanja pozitivni, toplo vabljen/a na naš dan odprtih vrat.

Bodoče dijake in dijakinje torej vabimo, da se nam pridružite pri običajnem srednješolskem dnevu, in sicer v sredo 6. 12., četrtek 7. 12. ali petek 8. 12. med 8.00 in 12.30.

Pridružite se lahko naslednjim programom:

program splošne gimnazije, ki traja štiri leta,

program srednjega strokovnega izobraževanja strojni tehnik, ki traja 4 leta, in

program srednjega poklicnega izobraževanja mehatronik operater, ki traja 3 leta.

Svoj interes za udeležbo sporočite tako, da najkasneje do 26. 11. oz. do zasedenosti mest skupaj s starši izpolnite prijavnicohttps://forms.gle/kx6aFY4kh5rSo2Tq5

Po oddani prijavi vas bomo razporedili v skupine ter po e-pošti obvestili, na kateri dan vas pričakujemo, ker so mesta za posamezni dan omejena.

Veselimo se srečanja z vami!

Zaposleni in dijaki GJV Idrija

Dnevi odprtih vrat šol severnoprimorske regije

Razpored dnevov odprtih vrat: DOV razpored 2023

Dan odprtih vrat Srednje šole za lesarstvo v Šolskem centru Škofja Loka

9. novembra in 7. decembra ob 16. uri. Več informacij najdete tukaj .